יניב רעות הפקות תוכן

נעים להכיר, שמי יניב רעות

יזם, איש תוכן, מנהל אירועי תרבות והבעלים של "יניב רעות הפקות תוכן" – זירה ראשונה מסוגה בעולם התרבות הישראלי.

כבן למשפחת מפיקים וכמי שעוסק באירועי תרבות כל חייו, אני חי ונושם את התחום ומשמש יועץ תוכן לחברות, ארגונים, מוסדות, היכלי תרבות, מרכזי כנסים, מפיקי פסטיבלים ורשויות מוניציפליות.

בשבילי, כל אירוע הוא יחיד ומיוחד

כל אירוע ומופע מתוכנן בהתאמה אישית לצרכים שלכם, תוך התחשבות באופי המופעים שהזמנתם בעבר, במאפייני קהל היעד ובתקציב העומד לרשותכם. והתוצאה: מופע תרבותי איכותי ומענג במגוון ז'אנרים ובשילובים שונים: מוזיקה ישראלית, מוזיקת עולם, ג'אז, מוזיקה קלאסית, מחול, מופעי בידור, תיאטרון והרצאות.

לא סוכן אמנים… יועץ תוכן ומפיק.

מכיוון שאינני מייצג אמנים, הגמישות שלי כיועץ תוכן וכמפיק אירועי תרבות היא אינסופית. באפשרותכם להזמין מופע קיים מתוך זירת המופעים, לשלב תכנים מותאמים אישית לקהל הצופים במופע קיים, או להרחיב את ההרכבים המוזיקליים. כמו כן, ניתן להוסיף אמנים או הרצאות מרתקות וליהנות משילובים אומנותיים חד-פעמיים בין אמנים שונים, במופע אחד שנוצר במיוחד בשבילכם.

הפקה מקצועית במחיר תחרותי

היכרותי העמוקה עם ענף התרבות בישראל, קשרי העבודה הפוריים שיצרתי עם מאות אמנים ומרצים בישראל והיקף הפעילות הרחב שלי, מאפשרים לי ליצור עבורכם פתרונות תוכן למופע או לאירוע ישירות מול האמן במחירים נוחים במיוחד ובמידת הצורך, להפיק עבורכם את האירוע בשלמותו.

 

אשמח לעמוד לרשותכם!

המופעים המוצגים באתר מתעדכנים בתדירות גבוהה.

אני מזמין אתכם לבקר בזירת התרבות, להתרשם מהמופעים, מהאמנים ומהמרצים השונים.

למידע נוסף ולפגישת ייעוץ ואפיון האירוע, צרו קשר. 

נשמח לעמוד לרשותכם
יניב רעות הפקות