פיאסטה ישראלית

יוסי גרושקה, אורי הרפז, לילה מלקוס

מוסיקה ישראלית
מוסיקה ישראלית
מוסיקת עולם
ג'אז
מוסיקה קלאסית
מחול
הרצאות וסדנאות

המופע "פיאסטה ישראלית" כשמו הוא: חגיגה של שירה ונגינה של מוזיקה ישראלית ולטינית. הזמר והגיטריסט אורי הרפז (לשעבר מ"צמד הפרברים"), והזמרת הישראלית/ארגנטינית לילה מלקוס, יחד עם נגן האקורדיון הוירטואוז יוסי גרושקה, משלבים כוחות על במה אחת ויוצרים חוויה מוזיקלית קצבית וסוחפת.
זהו מופע שמח ומלהיב, עם רפרטואר שכולו מוכר ואהוב על הקהל – גם של חומרים ישראליים וגם של חומרים ידועים מהעולם.

בין השירים והביצועים של שירים במופע: משירי החלונות הגבוהים, משירי אילן ואילנית, Moliendo Café , אפילו דקה, ריח תפוח ואודם שני, היה כדאי, זה לא נורא, סילבריו, Amor De MIs Amores ועוד רבים…
בין קטעי הנגינה לגיטרה ואקורדיון במופע: "טיקו טיקו" , "וולס ונצואלה", "זורבה היווני" , "מארש טורקי" ועוד.

אורי הרפז זמר, מלחין ומעבד מוזיקלי. אחד מהגיטריסטים הטובים והמוכרים בישראל. חצי מ"צמד הפרברים" המיתולוגי במשך 37 שנים ועד לפרישתו מהצמד בספטמבר 2015 . הרפז מופיע לבד ובהרכבים שונים (21 שנים בהרכב "החברים של בני" וכיום בהרכב "שלושתנו"), ומבוקש מאד גם כמוביל ערבי שירה בציבור. ידוע בזיקתו למוזיקה הברזילאית והדרום אמריקאית. לילה מלקוס זמרת ממוצא ארגנטיני המביאה עמה לבמה ניחוח מוזיקלי – לטיני מיוחד, בביצועיה של שירים בעברית וגם בשפת המקור. מלקוס, מובילה מודעות למוזיקה הלטינית בקרב הקהל הישראלי, ושרה קלאסיקה ישראלית לצד להיטים עכשוויים בחום ישראלי ובתשוקה לטינית. שיתפה פעולה לאורך השנים עם מוסיקאים כשלמה יידוב, פבלו רוזנברג, רמי קליינשטיין ורבים אחרים. יוסי גרושקה יוצא צוות הווי חטיבה 7 ולהקת השיריון. אקורדיוניסט וירטואוז מהמוכרים והותיקים בארץ. מלחין ומעבד מוסיקלי, מנהל וסולן תזמורת "הבוסתנאים". מופיע עם מיטב אמני ישראל ובמועדוני זמר מזה שנים רבות.

גלריית תמונות

תאריכי המופעים

בוזוקי גרוב - מביאים את השמח של יוון
פיאסטה ישראלית
לילה מלקוס - בסמה מוצו'
סימפונט רעננה
לגעת ברוח עם יואב גינאי
שעת הצוענים
שירתם - טל סונדק במופע חדש
הערב מחזמר - צחי סיטון
הניגון המשפחתי - גבי ארגוב
להקת ROCKDIM
תחרות הארווזיון - יואב גינאי
"דיקסי בנד" ניו אורלינס
דפנה הלוי והקלסיטק

מופעי מוסיקה ישראלית נוספים שאולי יעניינו אותך...